• Обновено
EXCEART 196PCS Облека Вратоврска Боја Поставете Т-Маица Ткаенини Тај-боја за Деца Возрасни Лица Група Семејство Игри (Избрани Боја)

EXCEART 196PCS Облека Вратоврска Боја Поставете Т-Маица Ткаенини Тај-боја за Деца Возрасни Лица Група Семејство

Оценката:
DEN 415.20

Тековен
Во магацинот.

Практични Алатки за Полнење : Постојат доволно средства за да можете да ја користите, вие не мора да се грижите за тоа што не има доволно алатки кога ќе се прави тај-боење активности.Лесен за Користење : може да се користат гумени бендови да се врзуваат вашиот ткаенини, тогаш стави вашиот ткаенини во пластични запечатени ќеси по боење.Заштитни Мерки : Можете да користете пластични ракавици и пластични tablecloth да се задржи вашата крпа, рацете и биро чисти, а потоа можете да го боја ткаенини слободно.Вратоврска Боја за Полнење : Со целосен вратоврска боја колекции, уживаат во забавата на вратоврска боење на сите на пат со вашите пријатели, семејство или големи групи, можете да почнете да умираат без оглед на ткаенини и облека што го сакате, само да ја отворите вашата имагинација и креација со овој комплет за боја било поставен и неверојатна облека.DIY Вратоврска Боја за Полнење, Т-Маица Ткаенини Тај-боја Колекции за Деца, Возрасни Лица Група.Description Practical Алатки за Полнење : Постојат доволно средства за да можете да ја користите, вие не мора да се грижите за да не имаат доволно алатки кога ќе се прави тај-боење activities Features - Материјал : Дрво и Пластика.- Пакување Големина : околу 20 x 18 x 10cm/7.87x7.09x3.94inch.- Боја : Избрани Боја.Пакет Including1 x сет на 196pcs DIY тај-боја tools.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.