• Обновено
Дизни Кралот Лав Simba Nala Бебе Девојки 5 Pack Кратко Sleeve Bodysuit

Дизни Кралот Лав Simba Nala Бебе Девојки 5 Pack Кратко Sleeve Bodysuit

Оценката:
DEN 611.76

Тековен
Во магацинот.

60% Памук, 40% Полиестер.Предвремени затворање.Дизни " е На Кралот Лав новороденче и доенче симпатична и стилски кратко sleeve графички creeper 5-пакет.Кој Nala Nala со зборовите : "Кралица на џунглата" на црвено; Тимон, Pumba, Zazu Сите-во текот младенче, шепи, и виножито се печати на бела.Износени ракави; Страшни Screenprint Дизајн; Светло обоени асортиман на bodysuits; Picot работ намали; 3-брзо затворање за брз пелена промени.Совршен за роденденски подарок, секој ден се носат, индексирање околу и затворен игра, бебе туш подарок.Машина за миење ладно, официјално лиценцирани.Дајте му на вашиот малку еден дар на Дизни магија со овие симпатична и стилски Дизни Кратко Sleeve Bodysuits.Види овие исконски Кралот Лав ликовите дојде на живот преку вашето бебе е шампанско и пријателска личност.Со таква безвременски, класична знаци на нивна страна, вашиот мал едно е сигурно да блесне!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.