• Обновено
Вили Horton # 23 1968 Wsc Детроит Тигри Потпишан Авто Bobble Главата Слика Jsa - Autographed MLB Фигурини

Вили Horton 23 1968 Wsc Детроит Тигри Потпишан Авто Bobble Главата Слика Jsa - Autographed MLB Фигурини

Оценката:
DEN 6551.76

Тековен
Во магацинот.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Фигурини.ВИЛИ HORTON # 23 1968 WSC ДЕТРОИТ ТИГРИ ПОТПИШАН АВТО BOBBLE ГЛАВАТА СЛИКА JSA Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Вили Horton сувенири.Детроит Тигри сувенири.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.