• Обновено
Colcolo Автоматско Bobbin Winder за Машина за Шиење за Брат, Автоматски Конец за Шиење на Машина Додаток

Colcolo Автоматско Bobbin Winder за Машина за Шиење за Брат, Автоматски Конец за Шиење на Машина Додаток

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

многу погодна за ликвидација, погоден за повеќето од индустриска машина за шиење.Погоден за Компјутер Рамен Автомобил Индустриска Машина за Шиење 7200. Машина За Шиење Bobbin Winder.Направени со висока цврстина челик за максимална издржливост.машина за шиење делови за вашиот шиење работа.Опис : - Машина За Шиење Bobbin Winder. - Направени со висока цврстина челик за максимална издржливост. - машина за шиење делови за вашиот шиење работа. - многу погодна за ликвидација, погоден за повеќето од индустриска машина за шиење. - Погоден за Компјутер Рамен Автомобил Индустриска Машина за Шиење 7200.Спецификација : - Материјал : Steel Size Табела : Големина : 49x35x55mm/1.93x1.38x2.17inch Package Вклучува : 1 Парче Машина за Шиење Bobbin Winder Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Параметри на производот

- Material:
Steel
Size Chart:
Size:
49x35x55mm/1.93x1.38x2.17inch
Package Includes:
1 Piece Sewing Machine Bobbin Winder :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.