• Обновено
Loreal Луо Боја P01 1.7 оз

Loreal Луо Боја P01 1.7 оз

Оценката:
DEN 338.40

Тековен
Во магацинот.

Loreal Луо Боја Професионални Боја на Косата P01 Пастелни 1.7 Унца 50 Milliliters Луо Боја обезбедува ултра висок сјај и прозрачна во потрага трајна боја за само 20 минути.Ова му дава на светлечки, интензивен сјај за природен, здрав изглед.Овој мулти-димензионална, одразена светлина боја обезбедува до 4.5 нивоа на осветлување.Луо Боја е збогатен со Nutrishine технологија и Грозје семе масло.Косата е, остави жив, мазна и зрачи сјај.Покриеност на до 70% од бела коса.До 3 нивоа на лифт.На обработка на време е само за 5 да 10 минути.Ова може да се разликува во зависност од фризер. *Ова е професионален производ и треба да биде користен само од страна на обучени поединец.Продавачот не е одговорен за било неповолен исход што произлегуваат од употребата на овој производ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.