• Обновено
Clairol Убаво 'n Лесно Трајна Боја, Темно Мока Браун [4W] 1 ea (Пакување од 2)

Clairol Убаво 'n Лесно Трајна Боја, Темно Мока Браун [4W] 1 ea (Пакување од 2)

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Природен изглед боја, 100% сива покриеност.Климатизери во секој чекор.Свежи цвеќиња мирис.Опис на производот се Откријат нашите првата трајна боја, кој им помага на блок штета, вклучува климатизери во секој чекор и содржи нашата пробив и револуционерна боја молекула МЕ+*кој ја намалува ризикот од алергиска реакција.Промена на вашата боја на коса храбро.Прекрасна Боја Резултати За Твоите Најдобри Моменти Експерт Мешавина на Ѕвонење }); }); Од Производителот Откријат нашиот прв трајна боја, кој им помага на блок штета, вклучува климатизери во секој чекор и содржи нашата пробив и револуционерна боја молекула МЕ+*кој ја намалува ризикот од алергиска реакција.Промена на вашата боја на коса храбро.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.