• Обновено
Andongnywell Мажите Фитнес Тренингот Шорцеви Кревање кои клечат Обука Bodybuilding Jogger со Џеб

Andongnywell Мажите Фитнес Тренингот Шорцеви Кревање кои клечат Обука Bodybuilding Jogger со Џеб

Оценката:
DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Drawstring затворање.Рака Мие Само.МАТЕРИЈАЛ : Еластичен и лесни мешавина ткаенина со влага-wicking, влага-wicking ткаенина која помага за ослободување на влага оддалеченост од телото.СТИЛ : Лесни спортски фитнес шорцеви со мека на допир, цврсти бои, 2 џебови на страна цвест обезбеди лесен за складирање и еластична корселе со прилагодливи внатрешни drawstring.СОВРШЕН ЗА : кошарка, фудбал, одбојка, тенис, бејзбол, вежба, тренинг, велосипедизам, трчање, џогирање, бокс, вежбање, или само секојдневна облека.КОЛОКАЦИЈА : Вие не може да одговара на овие салата шорцеви со еден резервоар врвот или на Т-маица за тренингот или во слободното време во текот на целиот ден долго.Од суштинско значење фитнес и Пакување, опрема за мажи.ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи се прикачени со големина на табела, ве молиме одберете го вашиот соодветна големина пред да нарачате, ако имате било какви прашања во врска со големината на, ве молиме слободно да не контактирате преку е-маил.Ви благодариме!Имајте пријатен ден!.За Andongnywell Шорцеви : Добредојдовте на Andongnywell продавница - Andongnywell е бренд кој нуди различни стилови' облека.Се надеваме дека секој кој го носи нашата облека ќе биде повеќе удобност да уживате во животот.Производ Детали : Пол : Мажи Стил : Спортот Сезона : Летни Применливи сцена : Одмор Пакет Содржина : машки Шорцеви Опуштено Одговара : Andongnywell Шорцеви удобно половината, Исправени нозе и опуштено се вклопуваат преку бутините, ќе ти ги удобно во текот на целиот ден.Answer : ___________________________ Note : 1.Машина Перат/ Рака мие ладно/ Исуши, ве молиме да не кајгана. 2.Ве молиме Овозможи 1-3cm (за 1inch) разлики поради прирачник за мерење, ви Благодариме. 3.Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings. 4.Ако имате било какви сомнежи, ве молиме да контактирате со услуга за предлози Пакет Содржина : 1 x Шорцеви.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.