• Обновено
Andongnywell Мотоцикл Мажите Тенок Одговара Pleated Тенок Leggings Еластична Фармерки Панталони со Патент Копчето Џеб

Andongnywell Мотоцикл Мажите Тенок Одговара Pleated Тенок Leggings Еластична Фармерки Панталони со Патент Копчето

Оценката:
DEN 254.16

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МАТЕРИЈАЛ : Памук+Полиестер+Spandex, Мека на допир и удобен за секојдневна облека.СТИЛ : Патент затворање и класичната директно нога.Уникатна Декорација - Потресени Искинале Дупки и патентите Декорација.Стилски и мотоцикл стил, мода biker фармерки.ОДГОВАРААТ : Тоа е натпревар тексас фармерки , не може да одговара со tee кошули, долги ракави суичери, краток ракав блузи, јакна, грб, џемпери, дуксери.ПОВОД : Како слаби тексас Фармерки оди добро со кошула,Т-маица,pullover,јакна.Едноставен стил, погоден за запознавање, дружење, работа,училиште ,секојдневен, забава, активности на отворено или релаксирачки викенди.ЗАБЕЛЕШКА : Секој од нашите производи се прикачени со големина на табела, ве молиме одберете го вашиот соодветна големина пред да нарачате, ако имате било какви прашања во врска со големината на, ве молиме слободно да не контактирате преку е-маил.Ви благодариме!Имајте пријатен ден!.За Andongnywell Тексас Панталони : Добредојдовте на Andongnywell Тексас Панталони : - Andongnywell е бренд кој нуди различни стилови' облека.Се надеваме дека секој кој го носи нашата облека ќе биде повеќе удобност да уживате во животот.Искинале Декорација : pleated на двете нозе, како скршени дупки фармерки биле најновиот хит во целиот свет.Ткаенини : Елегантен квалитет на ткаенина, дише, мека, анти-чувствителни, лесен за чистење, не е лесно да се fuzz топки.Супер меки, еластичен и лесен.Влага апсорпција, пот брзо сува ткаенина.Големина : ве Молиме изберете вистинската големина според големината на табелата.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви забуни.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи (0.39-1.18) инчен / 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. 2.Ве молиме имајте во предвид дека се разликуваат од страна на лице, затоа, детални големина информации треба да бидат разгледани подолу за опис на производот.Пакет Содржина : 1 x Тексас Панталони.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.