• Обновено
KADS Мешани Големини Сребро Панк Половина Круг Акрилик Rhinestones Бисери Монистра Помине Уметност Декорација/wheel

KADS Мешани Големини Сребро Панк Половина Круг Акрилик Rhinestones Бисери Монистра Помине Уметност Декорација/wheel

Оценката:
DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

100% сосема нов и висок квалитет.Печат со јасна topcoat,Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Одличен Подарок за вашата сопруга,девојка,мајка,пријатели,колеги.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Пакет : За 270pcs/пакет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.