• Обновено
Гроздобер Едноставна Бисер Ѓердани Невестата Деверуша Свадба Ѓердан Clavicle Синџир 5 Pack

Гроздобер Едноставна Бисер Ѓердани Невестата Деверуша Свадба Ѓердан Clavicle Синџир 5 Pack

Оценката:
DEN 1992.00

Тековен
Во магацинот.

????ГОЛЕМИНА : Тука се и некои различни стил ѓердан ѓердан,сите од нив се редовни ѓердан големина,па ве молиме да не грижете се за големината,само носете ги како ви се допаѓа.Тоа ја изразува својата љубов за нив.По многу строги избор услови, висок квалитет на мазни и тркалезни бисери се избрани за да се создаде оваа елегантна бела бисер ѓердани. ????Тоа е идеален подарок за вашите најблиски, e.Покажете ја вашата љубов кон нив, тие ќе ви се допадне овие ѓердани поради трендовски стилови. ????Покрај тоа, ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас веднаш. ????Свадба бисер ѓердани за невести, исто така, може да се носи како чисто накит за секојдневна употреба.Овие помешани ѓердани се со hummer затворач за лесно да се стави на и полетување.Секој бисер е уникатен ѓердан и скапоцени.????Ги исполнуваат СИТЕ што ВИ ТРЕБА :Пакет од 5 парчиња.Можете да изберете ги според вашиот облека, секогаш е избор за вас.Многу погодна за секојдневно носење.Ние веруваме дека можеме да воспостави добра комуникација и да ги реши повеќето проблеми.Елеганција и едноставност се фокусира на дизајн, тоа е повик носат диви еден објект.Љубовник, девојка, свршеница, сопруга, мајка, неколку, на Вљубените, итн.противалергиски,без никел, олово-бесплатно,кадмиум-слободен и не содржи никакви алергиски елемент. ????МАТЕРИЈАЛ : Нежен ѓердани се направени на животната средина легура и faux бисери,без никел и олово-бесплатно, убаво полиран, удобен за носење. ????Оваа едноставна ѓердани за жените се одличен подарок за секоја жена или девојка во Родендени, Годишнини, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ, годишнина, свадба, ангажман, класа, датира, дома, во канцеларија и во секојдневниот живот.Одлично за секојдневно носење.нашиот накит ќе го поставите вашиот ум, на одмор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.