• Обновено
Тигар на Животните Работи Капа со Копчиња и Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Bouffant Капи за Жени Мажи

Тигар на Животните Работи Капа со Копчиња и Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Bouffant Капи за Жени Мажи

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Дише Ткаенини : косата опфаќа се направени од премиум воздух-порозни ткаенина,нема да биде жешка заостанато кога носат,која е дише, силна еластичноста на кожата-пријателска, удобна за сите-ден носи.Не се намалат или исчезнат.Зачувај Вашите Уши : копчето е да се врзат со јаже,олеснување на вашето уво е болка и товар.Се применува за различни занимања.Полу-Отворен Дизајн и Прилагодлив : Овие се врзуваат назад капи донесе со еластична бенд дизајн,кои го прават тоа лесно да се носат и одговараат на било главата форма.без разлика колку е долга и густа коса е, оваа капа не може целосно да ги покрие тоа, прилагодливи и може да ви даде удобно носење искуство, ќе не остави никакви знаци на вашето чело.Една големина одговара на сите жени мажи.Брз-Сува Sweatband : На чистење капи со мека sweatband може да сува брзо и да ја задржите свежи додека си работат напорно.Тоа може брзо да ги апсорбира сите потење и нема повеќе пот капки на очите кога ќе се носи капа.Ззп може да се задржи на чело на чиста и сува по долго време работи.Лесно Нега : Еднократно bouffant капи,рака мие или машина за миење со ладна вода.По долго ден на грижа за другите луѓе, вие не треба да се истакне за посебни грижи за вашата нега капа!.Информација за производот : Боја : Multicolor ЕДНА ГОЛЕМИНА : Круна со дијаметар од 18cm/7in, ремени може да се прилагоди по волја.Стандардни големини за двата пола за децата и тинејџерите.На еластична бенд и рака да може лесно да се носат и одговараат на било главата форма.Карактеристики: интегрален печатени работи капа е не се само убави, но, исто така, го спречува нечистотијата и готвење мириса.На еластична бенд и протези се користат да се одржи на ззп во местото на вашата коса.Две копчиња од двете страни се користи за да висат на јаже и да се ублажат болката на вашите уши.Повеќе апликации : Овие памук прилагодливи чистење капи се широко применливи на работата или убавина спа, фитнес, готвач, готвење и друга работа, идеален за сите глава видови и косата типови на мажи или жени во различни индустрии, ти ги најдобрите статус во работата и ви донесе удобно носење искуство.Идеален за kinki на вашите пријатели, колеги.Пакетот Вклучува : 2 BUC Работи Шапка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.