• Обновено
115Pcs 304 од не 'Рѓосувачки Челик Еден Уво Црево Стеги+81PCS 1/4-20 x 15mm/20mm/25мм Мебел Завртка

115Pcs 304 од не 'Рѓосувачки Челик Еден Уво Црево Стеги+81PCS 1/4-20 x 15mm/20mm/25мм Мебел Завртка

Оценката:
DEN 1103.76

Тековен
Во магацинот.

Пакет Количина : 81pcs завртка-во ореви и клуч се организирани во трајни кутија.Внатрешната нишка вметнете тип : 1/4"-20, надворешен дијаметар : 10.5 mm/0.41 инч. 3 големини : 1/4"-20x15mm 40pcs; 1/4"-20x20mm 20pcs; 1/4"-20x25mm 20pcs, едно парче слободен хексадецимален клуч вклучени.Ги исполни вашите различни потреби.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.