• Обновено
MENGDUO 2 Парчиња Поставете Гумени Постоечкиот Ред Играчки, Возрасни Деца Базен Партија Вода Спортски Игри Дневник Сплавови да се Плови Играчки

MENGDUO 2 Парчиња Поставете Гумени Постоечкиот Ред Играчки, Возрасни Деца Базен Партија Вода Спортски Игри

Оценката:
DEN 2323.20

Тековен
Во магацинот.

Големина : Седи стап : 55" * 13.8" (должина * висина); трска : 45"*8" (должина * висина).Мала тежина и лесен за носење.Материјал : Ова спортови на вода играчка е направена од еколошки ПВЦ.Пакетот содржи две различни форми, места за седење и одење стапчиња.Дизајн : лебди форма шик, можете да уживате во вода во вода, да позајмуваат на пловни на вода да седат на постоечкиот играчки од цврсто дрво форма, и се дојде до вистинска "борба" со пријатели.Примена : Погоден за внатрешна/надворешна, како што се семејството базен, море, итн.Нека се најавува се користи како оружје, бидејќи сите тие се користат и други сплавови да пловат заедно додека победата едни со други и да ужива среќен часа. 2 Седи стап и 2 одење стап.Боја : Жолта.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.