• Обновено
Cuccio Боја База Помине Грб, Влага да го Надополнува, .43 Унца

Cuccio Боја База Помине Грб, Влага да го Надополнува, .43 Унца

Оценката:
DEN 213.60

Тековен
Во магацинот.

ВРАТИ ХИДРАТАЦИЈА НА НОКТИТЕ.Ова високо хидратантна помине формула поправки штета додека спречување на сува, кршливи нокти.ЈАДЕВ ОД CUTICLE ЗА СОВЕТ.Нашата формула збогатува ноктите за да се обезбеди инстант олеснување и навлажнувачки резултати.ЗАЈАКНУВАЊЕ НА НОКТИТЕ.Овој производ длабоко продира ноктите за да се обезбеди сила и се врати на оптимално здравје.ПРОМОВИРАЊЕ НА ЗДРАВИ НОКТИ РАСТ.Природно расте на вашите нокти да биде долга и силна со редовна употреба на нашите хидратантен третман.НАПРАВЕН ВО КАЛИФОРНИЈА.За над 25 години, Cuccio има развиено и обезбедува врвен козметички производи во целиот свет.Вкупно хидратација третман кој ќе им помогне на заклучување во основните влага е потребно за нокти флексибилност и издржливи сила.Тоа услови на ноктите плоча за да се спречи пилинг и пукање, па ноктите се појавуваат природно здрав и младешки.Тој содржи вода и алое вера за важни помине хидратација за да им помогне го надополнува кршливи, влага осиромашен ноктите.Формулиран со pentavitin и хијалуронска киселина за влага задржување, оваа помине формула е погодна за редовна употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.