• Обновено
2600mAh Li-ion Батерија за Замена за Ecovacs Deebot Ozmo 900 Deebot Ozmo 920 Deebot Ozmo 901 Deebot Ozmo 930 Deebot Ozmo 937 Deebot Ozmo 905 S09-LI-148-3200 S01-LI-148-2600 S01-LI-148-3200

2600mAh Li-ion Батерија за Замена за Ecovacs Deebot Ozmo 900 Deebot Ozmo 920 Deebot Ozmo 901 Deebot Ozmo 930

Оценката:
DEN 981.36

Тековен
Во магацинот.

Одговара Модел : Deebot Ozmo 900 Deebot Ozmo 920 Deebot Ozmo 901 Deebot Ozmo 930 Deebot Ozmo 937 Deebot Ozmo 905. Дел Број : S09-LI-148-3200 S01-LI-148-2600 S01-LI-148-3200. Спецификации : Капацитет : 2600m Ah, ПОТ : 37.44 Пот, Тип : Li-ion, Напон : 14.4 V. Квалификации : Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3,и MSDS.По Продажба на Услуги : Ние и ветуваме на целосна наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Бренд : Ecovacs - Компатибилни Модели : Deebot Ozmo 900 Deebot Ozmo 920 Deebot Ozmo 901 Deebot Ozmo 930 Deebot Ozmo 937 Deebot Ozmo 905 - Дел Број : S09-LI-148-3200 S01-LI-148-2600 S01-LI-148-3200 СОВЕТИ : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и дел број одговара на вашиот основно батеријата пред да ја купите.Ако не сте сигурни,pls-маил до нас,Ние може да понуди валидна предлог.За НАС : Ние сме професионални батеријата снабдувач.Ние нудиме повеќе од 10.000 видови на батерии, за дигитални фото апарати, camcorders, PDA, MP3 плеери, преносни Двд-а, тетратки & лап-топ компјутери, GPS, Мобилни / Мобилни телефони, итн.Било какви прашања, ве молиме испратете e-mail на нас.ние ќе ви даде професионален предлози.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.