• Обновено
Пренослив Апарат, JDB【4-Pack】 Ултра-Тенок 5V/2.1 НА 5000mAh Моќ Банка Надворешни Батеријата Копија Пак, Компатибилен со iPhone, iPad, Samsung,и Повеќе

Пренослив Апарат, JDB【4-Pack】 Ултра-Тенок 5V/2.1 НА 5000mAh Моќ Банка Надворешни Батеријата Копија Пак, Компатибилен

Оценката:
DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

【Исклучително преносни】:Екстремно Тенок дизајн обезбеди максимална преносливост каде и да одите.Корисна за дом, канцеларија, и патување.Дебелина на производ е само 0.55 во & тежината на производот е само 3.5 мл / 99g. 【Брзо Полнење & Брзо Полнење】 : 5 V 2.1 брзо полнење & 5 V 2.1 брзо надополнување, ви помогне да заштедите 1.4 X време на полнењето на телефонот, целосна власт трошоци вашиот i Phone уред, i Pad и Android уред. 【Корисни LED светилка】: Притиснете го копчето 2~3 секунди за да го вклучите/исклучите LED светло.Совршен дизајн за кампување, патување, бизнис патување и повеќе.Тоа ќе биде корисно во итни случаи. 【Повеќе Безбедноста】 : Мулти Заштита на системот за безбедност и УЛ сертификација обезбедува комплетна заштита за вас и вашите уреди.Безбедност дизајн со текот тековната заштита(OCP), во текот-напон заштита(OVP), и кратки-коло заштита(SCP).да се обезбеди безбедно и брзо полнење. 【Што u Се】 : 5000mah 2.1 брзо полнење моќ банка, 0.2 m Микро USB Кабел, Упатство, 12 месеци услуга картичка (JDB Копија нашиот производ во рок од 12 месец, одличен услугата на купувачи, и 100% задоволство со бесплатен превозот и се враќа).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.