• Обновено
Жените Метални Легури Косата Со Стегач Гроздобер Цвеќиња Средни Фенси Коса Barrettes Клипови Игли За Коса Зафат Коса Додатоци

Жените Метални Легури Косата Со Стегач Гроздобер Цвеќиња Средни Фенси Коса Barrettes Клипови Игли За Коса Зафат

Оценката:
DEN 239.28

Тековен
Во магацинот.

Пакет : 1pc;Големина : 6 cm/2.54 инчен,.Гроздобер стил легура коса клип со Имитација Бисер jade.Направи да изгледаат повеќе шармантна и елегантен.Погоден и Удобно да се користи за Свадба, забава, Вечер Партија Облечи или дури и за вашата дневна носи со овој прекрасен подарок.Прекрасна коса додатоци и подарок за вас и вашите пријатели.Пакет : 1pc;Големина : 6 cm/2.54 инчен,.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.