• Обновено
SQINAA Бакар Рамен Лента T2 Пурпурна Бакар Cu Рамен Лента Плоча 3x500mm Метални Ленти,15mm

SQINAA Бакар Рамен Лента T2 Пурпурна Бакар Cu Рамен Лента Плоча 3x500mm Метални Ленти,15mm

Оценката:
DEN 324.00

Тековен
Во магацинот.

Нема воздух дупка, висока порозност, слобода, добра електрична спроводливост,висока површинска точноста на.Висока чистота, ред микроструктурата, многу ниска содржина на кислород.Имаат добра термичка својства, обработка, еластичност, корозија.На термичка обработка процес, electrode не е насочен,е погодна за парична казна , казна.отпор и времето отпор, итн.Производ description T2 Пурпурна Бакар Cu Рамен Лента Плоча Метал Strip Specifications : Материјал : copper High puritywidth : 8мм,15mm,20mm,25мм,30мм,40mm,50mmlength:500mm Thickness : 3mm Application : електрични апарати, дестилација изградба и хемиски индустрии,особено електрични терминали на печатени плочки на табла, жици прекриени со бакар,авионски, автобуски терминал.Електромагнетни прекинувач, пенкало, корен плоча и слично.Пакет содржи : 1 x Бакар strip Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.