• Обновено
Пчела Balm Lip Balm Мед Тенџере, Навлажнувачки Бери Хидратантен Мед Lip Balm, Хидратантен & Превенција на Суви и Испукани Усни Струже Exfoliator, Втора Усна Линии Пчела Balm Lip Balm

Пчела Balm Lip Balm Мед Тенџере, Навлажнувачки Бери Хидратантен Мед Lip Balm, Хидратантен & Превенција на Суви

Оценката:
DEN 95.28

Тековен
Во магацинот.

【Чиста природна формула】Чиста природна прополис материјал, придавам влогови и да се грижи за усни, и донесе на прекрасен уживање на сладост и подмачкување. 【Главната Функција】 Содржи прополис навлажнувачки состојки, што може да го ублажи стареење cutin на усните и одржување на усна кожата мазна и moisturized. 【Намали усна брчки】Ефикасно чистење на кожата, се применуваат пред да одите на спиење, и кога ќе се разбудите наутро, лесно можете да кора исклучување на стареење на кожата со светлина .Тоа може да се користи и ден и ноќ да се грижи за усни и поправка на оштетените и суви усни. 【Употреба чекори】Тоа може да се користи во текот на денот или ноќта, и една ноќ е грижа е еквивалентно на околу 10 дена на здравствена заштита.Особено ако ви се допаѓа да носат кармин во текот на денот, нанесете на усните во текот на ноќта за да направите вашите усни да изгледаат убави и привлечни следниот ден. 【Исклучителна пакување】На honeypot е дизајниран да ги задоволи расположението на вашата фантазија девојка.Пакувањето е опремен со мала стап пршлени, кои можат да се вметнат во усна маска по употребата, што е погодно за следната употреба.Мали во големина и 20g во тежина, тоа може да се носи околу.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.