• Обновено
Лили Блум Багаж Поставите 4 Парче Куфер Колекција со Фабрика Тркала за Жена (На Талкаат)

Лили Блум Багаж Поставите 4 Парче Куфер Колекција со Фабрика Тркала за Жена (На Талкаат)

Оценката:
DEN 10319.76

Тековен
Во магацинот.

✈️ ИЗГРАДЕН ЗА ПАТУВАЊЕ : Лесна конструкција да се избегнат авиокомпанија такси кои го прават тоа најдобро куфер за домашните и меѓународните патувања. ✈️ ИЗГРАДЕН ЗА УДОБНОСТ И ПРАКТИЧНОСТ : Лесно издржам овој тркала куфер со своите ергономски се справи со обезбедување на лесно маневрирање. ✈️ НА 4-ПАРЧЕ вгнездени сет вклучува 20 инчи, 24 инчен и 28 инчи spinners и tote торба. ✈️ ЦЕЛОСНО да се ПРОШИРИ за да се обезбеди максимална пакување капацитет. ✈️ КАПИТАЛНО НАРЕДЕНИ внатрешни работи има организациски џебови за да се задржи вашиот припаѓа чисти.Боја : на Талкаат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.