• Обновено
Сојузничките Месинг WP-1PT/16-GAL Waverly Место за Собирање Хартиена Крпа за Носител со 16 Инчен Галерија Стаклена Полица, Полиран Никел

Сојузничките Месинг WP-1PT/16-GAL Waverly Место за Собирање Хартиена Крпа за Носител со 16 Инчен Галерија Стаклена

Оценката:
DEN 3625.44

Тековен
Во магацинот.

Направени со 3/8-во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Паметен дизајн вклучува интегриран хартиена крпа држачот.Стакло димензија 16-во x 5-во.Направени за да се приспособат на голем и редовни големина ролни.Галерија железнички дизајниран да ги чувате вашите предмети во место.Се зголеми просторот и ефикасноста со оваа прекрасна стаклена полица и хартиена крпа носителот комбинација.Галерија железнички ќе го задржи вашето предмети се обезбеди додека интегрирани хартиена крпа носителот овозможува креативен простор за вашиот тек.Направени од цврст месинг и зацврстен На Waverly Место Колекција вклучува спирала дизајн во својот хардвер плочи и на матични детали.Домот, издолжени произлегува прелиена со меур се на други истакнати функции во оваа колекција.Оваа колекција вклучува суета врвот и на ѕид-монтирани сапун точење и wall-монтирани гимнастик носителот и сапун јадење носител (гимнастик и јадење е предвидено).Ние, исто така, вклучени безбедност во многу дизајни тука; во прилог на земи бар кој ги исполнува АДА стандарди, постојат, исто така, ѕид-монтирани мирис стап и votive на сопствениците.Колекцијата вклучува голем број на убаво дизајниран стакло и дрво полиците и голем спектар на тоалетна хартија сопствениците, вклучувајќи и повеќе се тркалаат на сопствениците.Бидете сигурни да проверите на воз рек крпа полица и собирање на ѕид-монтирани огледала.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.