• Обновено
Сојузничките Месинг PMC-1PT/22-GAL Престиж Монте Карло Колекција Хартиена Крпа за Носител со 22 Инчен Галерија Стаклена Полица, Антички Pewter

Сојузничките Месинг PMC-1PT/22-GAL Престиж Монте Карло Колекција Хартиена Крпа за Носител со 22 Инчен Галерија

Оценката:
DEN 4712.40

Тековен
Во магацинот.

Направени со 3/8-во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Паметен дизајн вклучува интегриран хартиена крпа држачот.Стакло димензија 22-во x 5-во.Направени за да се приспособат на голем и редовни големина ролни.Галерија железнички дизајниран да ги чувате вашите предмети во место.Се зголеми просторот и ефикасноста со оваа прекрасна стаклена полица и хартиена крпа носителот комбинација.Галерија железнички ќе го задржи вашето предмети се обезбеди додека интегрирани хартиена крпа носителот овозможува креативен простор за вашиот тек.Направени од цврст месинг и зацврстен На Престиж Монте Карло Колекција акции на декоративни хардвер плочи и меур детали види во Монте Карло Колекција.Како другите се Успешни колекции, се одликува со дебели меурчиња се користат како детали, па дури и крпа бар куки.Овие карактеристики се великодушно раскошен на Престиж Монте Карло додатоци, особено воз рек крпа полица која вклучува куки и крпа бар.Други додатоци вклучуваат двојно крпа барови, ѕид-монтирани огледала, стаклени полици, и неколку хартиена крпа носителот стилови.Колекцијата круга надвор со 3-рака вертикална замав крпа бар, крпа прстен, тоалетна хартија носители, и на ѕид-монтирани сапун јадење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.