• Обновено
Gatco 4056 Подигнете Стаклена Полица, Хром

Gatco 4056 Подигнете Стаклена Полица, Хром

Оценката:
DEN 684.00

Тековен
Во магацинот.

Воздигне Suite беше дизајниран за да го подигне било бања со својата чиста escutcheon плочи и чисти, минималистички линии.Овој извонреден suite ќе ги надмине вашите дизајн очекувањата и да се создаде сосема нов чувствуваат во вашиот стилски бања.Нема кратенки зема како секоја стаклена полица е внимателно рака полиран и РАЧНО НАПРАВЕНА со висок калибар metalwork.ЛЕСНО монтирање овој производ на различни површини вклучувајќи плочи и base.Од 1977 година, Gatco производи секогаш се вклучени ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА заедно со сите потребни монтажа хардвер и инструкции за инсталација.Доаѓа во ДВЕ популарни бои, Хром и Сатен Никел.Опис на производот Од 1977 Година, Gatco е лидер во процесот на дизајнирање и производство на премиум луксузни bathware.Поддржани од страна на нашите доживотна гаранција, можете да им верувате на нашите производи секогаш да ги надмине вашите очекувања и да живеат и до нивното име.Имаме гордо стоеше од страна на нашите ВИСТИНСКИ ДИЗАЈН и ЗАЛОЖБА ЗА КВАЛИТЕТ Од Производителот уште Од 1977 Година, Gatco е лидер во процесот на дизајнирање и производство на премиум луксузни bathware.Поддржани од страна на нашите доживотна гаранција, можете да им верувате на нашите производи секогаш да ги надмине вашите очекувања и да живеат и до нивното име.Ние гордо стоиме зад нашите ВИСТИНСКИ ДИЗАЈН и ЗАЛОЖБА ЗА КВАЛИТЕТ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.