• Обновено
BoloLi Четири Prong Кука Бања Полица Мијалник Багажник за на Врата Кабинети Кујна, Бања,Сина

BoloLi Четири Prong Кука Бања Полица Мијалник Багажник за на Врата Кабинети Кујна, Бања,Сина

Оценката:
DEN 385.92

Тековен
Во магацинот.

Пакет : 1 компјутер.Материјал : ГЛАСАЧКО место.Производ Големина : Должина и ширина 6.10*3.74 инчен грешка за 0.39 инч.Да зачувате простор и чисти вашата гардероба.Ротирачки кука е многу погодна за бесење каиши, марами, ранци, капи, чанти, врски, чевли, ѓердани, накит, лесна облека и други додатоци, погоден за надворешно складирање и виси, отворено сушење и други цели!.Производ description Product Details Easiest подарок завиткување за Божиќ одмор!Производ Големина : Единица Мерка(Инчи) : Должина и ширина 6.10*3.74 инчен грешка за 0.39 inch Product Материјал : PSProduct Боја : Розова/Blue Package : 1 PC.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.