• Обновено
Ejoyous Када Caddy Фах, Проширување Нерѓосувачки Челик Преку Када Рек Туш Организатор со Проширување Страни и Candleholder за Книга/Вино/Телефон

Ejoyous Када Caddy Фах, Проширување Нерѓосувачки Челик Преку Када Рек Туш Организатор со Проширување Страни

Оценката:
DEN 669.36

Тековен
Во магацинот.

【Уживате во Животот】 : По долго напорниот работен ден, се искапеш додека читате или гледате филм со една чаша вино, ви овозможува да се опуштени и да уживате во релаксирачки капење време во романтична атмосфера. 【Проширување】 : страни на кадата caddy фах обезбедува целосна прилагодливост и компатибилност на повеќето када големина, прилагодлив од 24 до 33in. 【Мулти-функционални】 : Пренослив и се прилагодува во текот када решетката може да се сместат книга, i Pad, e-reader, телефон, шампон и сл. , чувајте се што ви треба за блиски раце и останува цврсто на место кога ќе уживате капење; Постои свеќа носителот кој додава романса на вашата бања. 【Трајни и Стабилни】 : Нерѓосувачки челик туш кадата caddy организатор е цврсти, трајни и ' рѓа отпорни, костец со бела гума грб заштита када, а исто така се зголеми зафат. 【Клиент Гаранција】 : Ако има било какви проблеми во врска со нашата проширување над када послужавник или тоа не успее да живеат до вашите очекувања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.По долго и уморни ден, кога ќе го добиете дома, што навистина треба да се опуштени капење и почнете да уживате во животот.Обидете се на нашиот внимателен дизајниран да се Прошири Када Caddy Фах Карактеристики : Ова Проширување со Када Caddy ви дозволува да ги зачувувате сапуни, шампони, или нешто друго, да ги чувате на тоа, без да се грижите за губење на нив во када.Должината на послужавник може да се прилагоди од 24 до 33in според големината на кадата.Може да се види на видео, читаат, играат на мојот телефон, има една чаша вино сите додека во када.Рацете се обложени со гума материјал кој ќе се избегне кадата caddy решетката од лизгање низ на работ на кадата.Идеален подарок за роденден било спа љубовник, одлична за housewarming, булчински туш, годишнина, свадба, или матурските прослави.Спецификации : Тип се Прошири Над Када Фах Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : (24-33)x3.3x7.9 Инчи /(61-85)x 8.5 x 20 см Пакетот Вклучува : 1 x Када Caddy Послужавник.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.