• Обновено
WZFashion Mandala Месечината Бања Мат,Mandala Индискиот Горење Месечината Бања Килим Туш Кат,Црно Бела Мистика Boho Шик Уметност Бања Килим,Абсорбента Doormat Спалната соба Килим К

WZFashion Mandala Месечината Бања Мат,Mandala Индискиот Горење Месечината Бања Килим Туш Кат,Црно Бела Мистика

Оценката:
DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Мат е направен од 100% Мека Microfibers, а на дното е ПВЦ.Сите на материјалот е 100% и за секојдневна употреба.Големина : Бања Мат големина е за 17.7"x 29.5"/ x 45cm 75см.Употреба : Оваа симпатична бања килими за бања.И овој мат носи изборот на нежни бои во вашата соба, без разлика во вашата бања,дневна соба, спална соба , одмор дома, dorm соба и така натаму.Исто така, можете да го користите како мачка килим или други милениче килими.Лесен за Чистење : директно Може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат, на задната да се избегне директна сончева светлина.можете да ги користите правосмукалка да се чисти по користите за долго време.НАПОМЕНА : Направени од страна на страна, мали неточност во големина exsits, поради различни екранот уреди, мало хроматска аберација е прифатливо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.