• Обновено
Yimobra Луксузни Жанила Бања Кат Килим Мат Сет, Екстра Мек Бушава Бања Килими 2 Парче, Не се Лизга Машина Перат Брз Сува Големи Кадифен Душеци за Када, Туш, 17 x 24 + 44.1 x 24 Инч

Yimobra Луксузни Жанила Бања Кат Килим Мат Сет, Екстра Мек Бушава Бања Килими 2 Парче, Не се Лизга Машина Перат

Оценката:
DEN 825.60

Тековен
Во магацинот.

Ултра Мека густина и plushness на жанила ќе ве изненади!.Не се Лизга : На дното на Yimobra бања килим е направен од високо-квалитет топла топи лепак.Ова не се лизга поддршка може цврсто држете бања мат во место за да се спречи пренесувањето и лизгање.Тоа нема да слајд.Супер Абсорбента : Yimobra микрофибер shag бања мат е многу повеќе absorbant од памук бања килими.Кога ќе излезе од када, туш, бањата или да се подготви од страна на мијалник, високо-куп жанила ткаенини брзо може да апсорбира влага и да ги кат сува.Spruce до вашата бања за максимална ведрина и топлина.Мулти Цел : Yimobra домот бања мат килим може да се користи во када-страна, пред да потоне, или на било кое место во вашиот дом, каде што сакате да ги поддржи и топлината на твоите прсти!И од дизајнерски аспект, овој килим може да направи значајна разлика во целокупната шема на бои од вашата бања шема или координира со крпи и други бања оркестарот или додатоци.Лесно Да се Исчисти & Машина Перат : Yimobra дебели меки микрофибер бања килими карактеристики анти лизгање лепило поддршка и квалитетот дебели shag, која има предности на престој во местото цврсто, лесен за чување, може да биде укината, држејќи се до повеќе машина мие и сува.Боите се задржи жив, дури и по многу пати, се мие.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.