• Обновено
Деца Силикони Круна Туш Капа,Симпатична Бања Шапка,Туш Када, Капи за Момчиња, Девојки,Уво Заштита Тип, Внимателен И да се Грижи За Бебе Шампон Деца' Уво Заштитна Капа

Деца Силикони Круна Туш Капа,Симпатична Бања Шапка,Туш Када, Капи за Момчиња, Девојки,Уво Заштита Тип, Внимателен

Оценката:
DEN 691.92

Тековен
Во магацинот.

❀ [ Заштитна ] гребенот на шапка се проширува и угоре свиткани, а водата да тече надвор од задната страна брзо, додека спречување на водата од внесување на бебето очи и уши. ❀ [ Прилагодливи ] Тока дизајн, капа може да се прилагоди слободно според големината на бебето главата. ❀ [ Цртан филм Модел ] цртан филм круна форма е интересна и привлечна за бебето, и капење е повеќе грижете се-слободни. 3 бои, црвена, жолта и сина. ❀ [ Удобно ] На капење капа е мека и еластична, одговара на бебето е главата, и е удобен за носење. ❀ [ Премиум Материјалот ] Направен од високо квалитетни PP и еко-пријателски TPE материјал, без мирис, анти-бактерии, бледнеат-помалку и безбеден за децата да се користи.Спецификации Материјал : ПП + TPE Боја : Жолта, Сина, Црвена Големина : 15x13cm Соодветна Возраст Над 6 Месеци (Глава Обемот над 38cm) Пакетот Вклучува : 1x Силикони Уво Заштитна Капа Забелешка Поради рачни мерења, ве молиме овозможи мало мерење отстапувања.Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.