• Обновено
Брз Сува Коса Шапка Косата Сува Крпа Коса, Маска за Convience за Сите Раководител Видови за Убавина Продавница за Сушење на Коса (blue Haze принцеза капа)

Брз Сува Коса Шапка Косата Сува Крпа Коса, Маска за Convience за Сите Раководител Видови за Убавина Продавница

Оценката:
DEN 366.96

Тековен
Во магацинот.

Супер еластичен, погоден за различни главата тип да се носат, издржливи и практични.Брз сува влажна коса во кратко време, вишокот на влага за мијат косата во кратко време.Висок квалитет на корални руно, не исчезнува, не деформација, мека чувства, без мирис.Меки и удобни да го допира, силната апсорпција на вода, брзо сушење, лесен за употреба.Корални руно материјал, меко и мазно како и меки, удобни и мека да се носат.Функција : 1. Корални руно материјал, меко и мазно како и меки, удобни и мека да се носат.2. Брз сува влажна коса во кратко време, вишокот на влага за мијат косата во кратко време.3. Меки и удобни да го допира, силната апсорпција на вода, брзо сушење, лесен за употреба.4. Супер еластичен, погоден за различни главата тип да се носат, и практичен.5. Висок квалитет на корални руно, не исчезнува, не деформација, мека чувства, без мирис.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Туш Шапка Материјал : Корални Fleece Type : Лак Вид Изборен Боја : Зелена, Месо Розова, Сина, Розова Пакет Листа : 1 x Туш Шапка .

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.