• Обновено
Toyvian 3pcs Childproof Вратата Рачката за Заклучување Лепило Врата се Справи со Безбедносни Брави Семејството на Хардверски Производи за Деца домашно Милениче (Бела)

Toyvian 3pcs Childproof Вратата Рачката за Заклучување Лепило Врата се Справи со Безбедносни Брави Семејството

Оценката:
DEN 266.16

Тековен
Во магацинот.

На безбедност на децата рачката за заклучување не ќе биде лесно да се оштетат деца кои подобро гарантира безбедноста користење средини.Не алатките кои се потребни и треба една страна работата да се заврши инсталацијата во секунди.Се ова бебе доказ за заклучување за целиот свој дом, и атрактивни бела боја оди добро со сите оркестарот.Бебе дете прозорец и врата брави вашиот малку или убави домашни миленици се во опасни место.Брзо да се применуваат вашиот decals без да се прави, да се отстранат и ја наместите без да остават било леплива остатоци на прозорецот.Опис Тоа се вклопува за кабинети, ковчегот, фиоки, тоалет седиште, windows, печки и повеќе.Дизајни со двојно заклучување на систем кој ги одврати деца или домашни миленици од отворањето на врати, или фиоки, држејќи ги на безбедно место.На безбедност на децата плакарот брави и им обезбеди на вашите деца, безбедно детство.Карактеристики - Боја : Бела - Материјал : ABS - Големина : 7. 20 X7. 00 X3. 50cm/ 2. 83 X2. 75 X1. 38inch - Не алатките кои се потребни и треба една страна работата да се заврши инсталацијата во секунди.- Бебе дете прозорец и врата брави вашиот малку или убави домашни миленици се во опасни место.- На безбедност на децата рачката за заклучување не ќе биде лесно да се оштетат деца кои подобро гарантира безбедноста користење средини.- Брзо да се применуваат вашиот decals без да се прави, да се отстранат и ја наместите без да остават било леплива остатоци на прозорецот.- Се ова бебе доказ за заклучување за целиот свој дом, и атрактивни бела боја оди добро со сите оркестарот.Пакет Вклучувајќи 3 x Брави.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.