• Обновено
Toyvian Бебе Безбедносни Брави Бела Фиока Шкафот Рерна Брави Бебе Доказ Мебел Рака Резиња за Дома 5pcs

Toyvian Бебе Безбедносни Брави Бела Фиока Шкафот Рерна Брави Бебе Доказ Мебел Рака Резиња за Дома 5pcs

Оценката:
DEN 218.16

Тековен
Во магацинот.

Нашето дете доказ брави е корисно за да се спречи ризикот од деца од треснувајќи нивните прсти на рацете во фиоки вратата.И нашето бебе безбедност кабинет заклучување за да ја вашиот мебел може да се задржи вашата малку еден безбедно.Повеќенаменски бебе бесплатен безбедносни брави; обезбедување на вашето дете со заклучување кабинети, апарати, шпорет, фиоки, фрижидери, ѓубре лименки, тоалетни седишта; црна боја најдобро одговара на вашиот мебел; може да се користи како домашно Милениче-бесплатен производ и земјотресот се заклучува.Силните, флексибилен, прилагодлив должина рака работи на повеќето површини и околу аглите; лесно се отстрани бебе брави без остатоци или дамки, овие бебе доказ брави не оштетување на мебел.Лесно да се инсталира за безбедност на децата се заклучува.Високо квалитетен материјал се усвои.Тоа е издржлив и многу здрав.Description Our дете доказ брави е корисно за да се спречи ризикот од деца од треснувајќи нивните прсти на рацете во фиоки вратата.И нашето бебе безбедност кабинет заклучување за да ја вашиот мебел може да се задржи вашата малку еден безбедно.Карактеристики - Димензии : 20.5 x 5 x 6cm / 8.1 x 2 x 2.36 инчен (Dxšxv).- Боја : Бела.- Материјал : ABS и најлон.Пакет Including5 x Бебе Безбедносни Брави.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.