• Обновено
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-RES-154 Бел Круг Јаже Работ Печат 50 ft. Должина, 1/2 Дијаметар

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-RES-154 Бел Круг Јаже Работ Печат 50 ft. Должина, 1/2 Дијаметар

Оценката:
DEN 1790.40

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Керамички.Профил : Круг.Густина : 50 lb/ft3.Затегнувачка Цврстина : .Температурата Опсег : Од 2300° F. Овие пломби се флексибилни и ќе се придржува кон нерамни површини.Притисни нив во жлебот тоа е најчесто изградени во рерна врати, furnaces, и тенкови.Керамички Влакна има широк температура опсег со можност за да се користи во двете ниски температури и екстремна топлина апликации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.