• Обновено
Wolff Темен Тен II F71 100W Bi Pin Тен Светилка (20)

Wolff Темен Тен II F71 100W Bi Pin Тен Светилка (20)

Оценката:
DEN 266.16

Тековен
Во магацинот.

F71 T12 BL Bi-Pin 100 W Темен Тен II Тен Светилка.Номинална Живот на 800 Часа Оценет за 12-15 минута сесии.Економски Надградба Замена за многу популарни лежалки.Го заменува Брзина, Темен Тен, Дијамант Сонцето, Златен Тен, Sunmaster & многу други.Брзо истиот ден превозот - не Може да брод на Алјаска или Хаваи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.