• Обновено
Феникс Лав Воздух за Боинг B737 max8 PK-LQM 1?400 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

Феникс Лав Воздух за Боинг B737 max8 PK-LQM 1?400 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

Оценката:
DEN 2348.88

Тековен
Во магацинот.

Пред-изграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : 3.85 Ширина : 3.5. Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел,подготвени да бидат прикажани.Многу детални во текот,Високо Предмети.Состојба : Нова Скала? 1?400 Готовиот модел.Пред да се изградат и Претходно напишано.Подготвени да се прикажува на екранот.Материјал : DIECAST Големина во СМ : Должина : 9.88 Ширина : 8.98 Големина во ИНЧИ : Должина : 3.85 Ширина : 3.5 ве Молиме Забележете : Оваа НЕ е ДЕТЕ?S ИГРАЧКА.ПОГОДНИ САМО ЗА ВОЗРАСТ од 14+ ви Благодарам многу за вашиот бизнис.Модел е многу кревка објект.За контрола на квалитет, ние се провери секој модел пред брод надвор.Ние ќе ја отворите кутијата за проверка на моделот.Имаме камера во магацин за следење и снимање на овој процес.Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.Ви благодариме.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.