• Обновено
Microliter 11-6254NT Килибар Snap-Врвот на Шишенцето Компонента за Полнење, Unassembled, по повод Одбележувањето Печ, Природни Snap Калај со Precut PTFE/Силикони Septa, 11mm, 2 ml (Пакување од 100)

Microliter 11-6254NT Килибар Snap-Врвот на Шишенцето Компонента за Полнење, Unassembled, по повод Одбележувањето

Оценката:
DEN 2718.48

Тековен
Во магацинот.

Unassembled. 11mm. 2ml.По Повод Одбележувањето Печ.Компонента Колекции се состојат од јасно clamshell надворешниот пакет со еден пакет на наведената Класа 10, 000 Чиста Соба преполна ампули и еден пакет на snap капи со septa инсталиран.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.