• Обновено
Heidolph 023212105 Печатач за Tuttnauer 3545E Електронски Автоклав Sterilizer

Heidolph 023212105 Печатач за Tuttnauer 3545E Електронски Автоклав Sterilizer

Оценката:
DEN 1377.60

Тековен
Во магацинот.

За Tuttnauer 3545 E електронски автоклав sterilizer.Само содржани дизајн елиминира надворешни водовод и handwiring за лесна инсталација.Дигитален дисплеј постојано ви покажува температура, притисок и трчање време. 60 минута циклус тајмер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.