• Обновено
YCLZNB Керамички + Железо Ashtray, Голем Калибар Ashtray, Ретро Ashtray, Преносни Отворен и Затворен Home Office Декорација Бар, кафуле, Хотел Димензии 9×8 см (Боја : Б)

YCLZNB Керамички + Железо Ashtray, Голем Калибар Ashtray, Ретро Ashtray, Преносни Отворен и Затворен Home Office

Оценката:
DEN 345.60

Тековен
Во магацинот.

Уникатен дизајн : може ефикасно да се спречи ширењето на soot, заштита на здравјето, како и да се спречи секундарната цигара штета.Три бајонет пристаништа, лесно да се одржи без да паѓа, со голем капацитет windproof дизајн, може да го блокира пепел од летаат насекаде.Лесен за користење : Керамичка + железо материјал може да се користи многу пати, што е подобро од расположливиот калапи.Подароци : Вие не може да се даде уникатен Керамички + железо украси на семејството и пријателите, или како подароци за родендените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и Нова Година е Ден.Широко се Користи : На Windproof ashtray е погодна за спални соби, дневни соби, балкони, надвор, бар, тераса, компанија, кафуле, хотел.YCLZNB е посветена на трајни, капка-отпорни, high-end ashtrays, нашите производи може да се користи како почетен мебел, многу примамливо.Друга употреба е како креативна роденденски подарок за пријатели или колеги!Име на производ : Ashtray Style : Vintage Gender : unisex Material : керамички + iron Size : 9×8 cm Color : green The пакетот вклучува : Ashtray x 1 If имате било какви прашања, молам контактирајте ме, 7*24 часа, чекајќи да се реши за вас!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.