• Обновено
DSWYY Деца Фотелја Седење на Стол Деца Троседот Детето Стол Мини Големина Троседот Седиште Мека Фотелја Каучот/Години/Бебе 0YY01 (Боја : Виолетова)

DSWYY Деца Фотелја Седење на Стол Деца Троседот Детето Стол Мини Големина Троседот Седиште Мека Фотелја Каучот/Години/Бебе

Оценката:
DEN 831.84

Тековен
Во магацинот.

На перница е мека, лесно да се инсталира за стол и го поклопецот е пренослив, лесно да се чисти и одржува.Материјал : Крпа,Големина : 63x40x62cm.фотелја е идеален за вашите малечки за да седат на,Она што подобро за нив, додека гледањето на нивните омилени тв програма, читање книга или само застрашувачки, Ова малку фанки фотелја е добро да се направи тоа многу удобно за вашиот малку еден.Оваа тапациран стол може да се обезбеди долгорочна услуга за вашите деца,Практични игра и деца седиште за вашиот детето соба со е лесен-за-потег.Ергономски дизајниран крива одговара на човечкото битие структура совршено, обезбедување на максимална удобност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.