• Обновено
TOTMOX 3D HUD Главата Горе Прикажете GPS Брзинометар - Автомобил head-up дисплеј на Универзал за Автомобили Камион Велосипед Возило со Km/h ЈУГ Брзина Броило Време

TOTMOX 3D HUD Главата Горе Прикажете GPS Брзинометар - Автомобил head-up дисплеј на Универзал за Автомобили

Оценката:
DEN 1889.76

Тековен
Во магацинот.

【HUD Екран】На автомобилот со главата горе дисплеј доаѓа со проѕирен леќи кои може да го суспендира информации три-dimensionally во воздухот.Без дополнителен филмот е потребно, нема да има ghosting.Дури и ако возилото е во возна против светлина, тоа е се уште висока дефиниција.Во прилог, тоа нема да предизвика никакви светлина загадувањето. 【GPS Екранот】Постојат 6 видови на екранот интерфејси на екранот, и со содржина кои можат да бидат прикажани вклучуваат брзина, часовник, патуваат на далечина, времето на патување, GPS сигнал, надморска височина, итн.И исто така можете да го вклучите брзина единица, ИСТОК или KM/H. 【Паметен Дизајн】Во прилог на замор возење аларм и забрзување на аларм функција, тоа не само што е автоматски напојување-за вклучување/исклучување на функцијата, што е, уредот автоматски ќе започнете или да ја затвори како возило се активира, но тоа е исто така многу чувствителни на светлина и може автоматски да ги прилагодите јачината на светлината според околината. 【Лесен За Употреба】Овој автомобил head-up дисплеј е лесно да се инсталира, само plug and play.Вие само ќе треба да го поврзете го USB кабелот на HUD и автомобилот запалка приклучок.Сепак, ве молиме не користете го во автомобил со 24 V или погоре. 【Широка Примена】Со вкупна големина од 135*67*30мм/5.31*2.64*1.18 инчи, може да се широко се користат во повеќето возила, како што се електрични возила, дизел возила, хибридни возила, ЛПГ, камиони, спортски автомобили, atv настана, магнети, итн.Спецификација:Модел : G3 Material : PC+ABSColor : Black Application : Universal Overall Големина : 135*67*30мм/5.31*2.64*1.18 inch Resolution : 3000 lumens USB напон : 5 VBandwidth : 11.5 MHzpackage Вклучени:1pcs*Автомобил Head Up Display 1pcs*USB Cable1pcs*Анти-Лизга Mat1pcs*англиски јазик Прирачник.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.