• Обновено
A8 Автомобил Head up Display HUD 5.5 Цртичка Екран Проектор OBD II OBD2 Автоматски Мерач на ВРТЕЖИ во минута MPH Брзинометар Предупредување Потрошувачка на Гориво Температура Пове?

A8 Автомобил Head up Display HUD 5.5 Цртичка Екран Проектор OBD II OBD2 Автоматски Мерач на ВРТЕЖИ во минута

Оценката:
DEN 1295.76

Тековен
Во магацинот.

【Лесно се Чита】5.5 инчен голем екран, high-definition екранот, мулти-боја, дизајн го прави екранот се повеќе богати,да ви помогне полесно се чита.Поддржува автоматско и рачно прилагодување на осветленоста на владата која исто така да го користите нано-технологија, за да се елиминираат несаканите рефлексии и може да направи се прикаже информации поостри. 【Предност】Автоматско вклучување и исклучување со возило започна и исклучување, ефикасна заштита на автомобил на батеријата; додека задржување на рачно префрлете го режимот, и многу повеќе корисни за контрола на HUD. 【Километражата Мерење】Ова е нова функција на оваа глава up дисплеј,тоа им помага да се измери вашиот диск милји,просечна потрошувачка на гориво, Возење време, Откривање на кодовите и да ги елиминираат кодовите. 【Мулти-Функција】На автомобилот со главата горе екранот има мулти-функција екранот,како што се брзина, моторот брзина, температура на водата, батеријата напон, моментален потрошувачка на гориво,се префрли се потсетат,замор возење се потсетат, низок напон аларм, аларм за висока температура, брзина алармот, моторот грешка алармот, грешка на кодот елиминација, слободни префрлување помеѓу километар и миле. 【Широк Компатибилност】Погоден за повеќето од автомобили со OBD2 и EUOBD стандард, plug and play.Ако не сте сигурни дека вашиот автомобил модел е погоден за овој производ,ве Молиме контактирајте со нас!.Спецификации : .Материјал : Пластични, Електронски Компоненти.Функција : - 40 0 C до +80 0 C.Средина tempe : = 30d B (Еден).HUD големина : 125x75x15mm.Големина на екранот : 5.5 инчи.Релативна влажност : 10%-95%.Работа напон : 9 V~16 Vdc(12 Vdc/400m A).Средина : ~40c+80c атмосферски притисок 86-106kpa.Звук на алармот ниво : >>=30db.Работен напон : DC9-16 V.Работат на струјата : 40m A.Спиење на струјата : 15m A.Карактеристики : . 1. Автоматско приспособување модели на автомобили и може да се применува за автомобили во согласност со OBD II или EUOBD (на одборот автоматско дијагностички систем). 2. Со 5.5 голем екран и high-definition екранот. 3. Тоа е мулти-боја, дизајн, го прави екранот се повеќе богати и полесно да се прочитаат. 4. Употребата на нано-технологија, за да се елиминираат несаканите рефлексии и може да направи се прикаже информации повеќе поостри.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.