• Обновено
H00064087-M05 - - Анти-MCCC2 Глувчето моноклонално антитело од [Клон: 2B3] - Секој (100µG)

H00064087-M05 - - Анти-MCCC2 Глувчето моноклонално антитело од [Клон: 2B3] - Секој (100µG)

Оценката:
DEN 885.60

Тековен
Во магацинот.

Опис : .Големина : 100 µg.Добавувачот Нема. : H00064087-M05. Единица : Секој (100µG).Тип : Primary Antigen : MCCC2 Clonality : Monoclonal Clone : 2 B3 Conjugation : Unconjugated Epitope : Домаќин : Mouse Isotype : Реактивност : Човек.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.