• Обновено
ZYHW Авто Антенски Адаптер Кабел 2 Машки на 1 Женски Автомобил Стерео Радио Splitter Y Форма (1pcs)

ZYHW Авто Антенски Адаптер Кабел 2 Машки на 1 Женски Автомобил Стерео Радио Splitter Y Форма (1pcs)

Оценката:
DEN 203.76

Тековен
Во магацинот.

2 Машки на 1 Женски Y-Тип на Кабел може да го избере најдобриот радио сигнал помеѓу две возила монтирани антени.Конекции : 2x Машки Радио Антена Plug' 1x Женски Приклучоци.Impendence : 75 Ohm; Должина : Околу 30cm (11.8").Одговара на стандарден Автомобил Стерео FM AM Радио Антенски Приклучок Адаптер Combiner Кабел.Пакет содржи : 1 x Автомобил Стерео Антенски Адаптер Кабел.Компатибилен со такво возило, како и сите Ауди, БМВ, Мерцедес & 1988-2005 "фолксваген" модели, Mazda, Седиште, "Опел", Тојота, Форд, Ranger, Chevrolet, Хонда, Buick, Линколн, Pontiac GTO, Пионер, Kenwood Навигација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.