• Обновено
BELLIARI - Триаголник Виски Decanter со Црна Виски Сомот Послужавник и Дизајнер Подарок Кутија - Кристал Дијамант Decanters - 750ml Персоналните Алкохол Decanter За Бурбон, Виски, Виск?

BELLIARI - Триаголник Виски Decanter со Црна Виски Сомот Послужавник и Дизајнер Подарок Кутија - Кристал Дијамант

Оценката:
DEN 1679.76

Тековен
Во магацинот.

????ЕЛЕГАНЦИЈА ИСПОЛНАТ ЛУКСУЗНИ : На Belliari стакло carafe decanters изпускам неприкосновена убавина и софистицираност.Нашите Виски аерација шише мавта со уникатен, триаголник во облик на тело со центарот за отвор кој го поставува тоа за разлика од конкуренцијата.Тоа карактеристики дијамант-намалување на моделот долж ѕидовите, како и дијамант во облик на затка - колективно, донесување на оваа услуга drinkware неверојатна глетка и да ги гледаат.Кога не е во употреба, тоа го прави декоративни екранот парче за подобрување на било бар или куќа оркестарот. ????СОВРШЕН ПОДАРОК! : Овој луксузен стакло доаѓа пакуваат и заштитени со нашите "Еден на еден вид' домот подарок кутија.Возбуди и да ги импресионираат луѓето што длабоко се грижат за како тие да ги отворат своите подароци за откривање на овој исклучителен луксузен decanter.Совршен подарок за сите видови на Посебни Прилики : на Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, Ангажман, Свадба, Роденден, Матура, Пензионирање, Најдобриот човек подарок, Groomsmen подарок, Подарок за мажите, Или дури и подарок тоа за себе.Прослават пофини работи во животот. ✅ СОВРШЕНО БЕЗБЕДНА СО ПРЕМИУМ ВИСОК КРАЈОТ МАТЕРИЈАЛИ : Со нашите табела aerator decanter, ние не се намали било агли.Секој детаљ е внимателно се планира да се обезбеди раскошен, безвременски, искуство и за вас, вашето семејство и вашите гости.Составен од 100% олово-слободен кристално стакло, што може да му довери во Belliari дека она што духови и liquors ќе се задржи во оваа виски carafe ќе остане безбедно и да се сочува.Дури и стакло затка е слободен од пластика, па вашите пијалоци остане BPA-FREE и TOXIN-СЛОБОДНИ. ????Ја преточуваме КАКО ВИСОКО РОЛЕРИ : целосно Да го цениме нијанси на вино треба да дишат.Ова значи дека тоа треба да aerate, мешање со кислород, со цел да се цвет.Ова е исто така вистина, со whiskeys и scotches.Кога капакот е отстранета, Belliari алкохол шише decanter предизвикувачи на оксидација на алкохол поради тоа е голем, криви тело и широко устата, омекнување и ублажување на танини, така што првата чаша од нашата модерна кристал decanter во собата е како вкусни како последен. ????НЕ СЕ СРЕЌНИ?ТОГАШ 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние гордее самите себе, на нашата Незаменлива Убавината, Квалитетот и Craftmanship на нашите decanters.Ако заради било каква причина да се најдат себе си не се задоволни, само испрати нашиот производ назад до нас и ние ќе се 100% рефундирање на вашите пари, без прашања праша.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.