• Обновено
Алатка Појас Алатка Торба за на Рака Појас Практични Носат-отпорни, Сосема Нов Алатка за Складирање

Алатка Појас Алатка Торба за на Рака Појас Практични Носат-отпорни, Сосема Нов Алатка за Складирање

Оценката:
DEN 227.76

Тековен
Во магацинот.

Професионална и практична дизајн со прекрасен изглед, лесно да се носат и користат. 100% сосема нов и висок квалитет.Ременот е погодна за многу видови на кеси,широка примена опсег.Појас е составен од премиум материјал,издржлив и има долг животен век.Тоа е во согласност со дизајн на човечки инженеринг механика и тоа е трудо-заштеда.Професионална и практична дизајн со прекрасен изглед, лесно да се носат и користат.Тоа е во согласност со дизајн на човечки инженеринг механика и тоа е трудо-заштеда.Ременот е погодна за многу видови на кеси,широка примена опсег.Појас е составен од премиум материјал,издржлив и има долг животен век. 100% сосема нов и висок квалитет.

Параметри на производот

Type:
Strap Belt
Package List:
1*Belt :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.