• Обновено
Преносен Ремен за околу Рака Појас Трајни Алатка Торба Труд-заштеда на Практична Алатка за Складирање

Преносен Ремен за околу Рака Појас Трајни Алатка Торба Труд-заштеда на Практична Алатка за Складирање

Оценката:
DEN 227.76

Тековен
Во магацинот.

Професионална и практична дизајн со прекрасен изглед, лесно да се носат и користат.Тоа е во согласност со дизајн на човечки инженеринг механика и тоа е трудо-заштеда.Појас е составен од премиум материјал,издржлив и има долг животен век.Ременот е погодна за многу видови на кеси,широка примена опсег. 100% сосема нов и висок квалитет.Професионална и практична дизајн со прекрасен изглед, лесно да се носат и користат.Тоа е во согласност со дизајн на човечки инженеринг механика и тоа е трудо-заштеда.Ременот е погодна за многу видови на кеси,широка примена опсег.Појас е составен од премиум материјал,издржлив и има долг животен век. 100% сосема нов и висок квалитет.

Параметри на производот

Type:
Strap Belt
Package List:
1*Belt :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.