• Обновено
AquaTop Аквариум Риба Нето-5 - FN5F - парична Казна Мрежа

AquaTop Аквариум Риба Нето-5 - FN5F - парична Казна Мрежа

Оценката:
DEN 1608.00

Тековен
Во магацинот.

Нема да ги кородираат или ' рѓа.Нема да финтата gills или перки.Патент-очекување на флексибилен design.Net Димензија 11.8" X 9.8".Се Справи Со Димензија 17.7".Достапни во различни нето и да се справи големини, Aqua Top flexi мрежи користи патент-очекување флексибилни нето и да се справи врска која им овозможува на нето-да го задржат меморија и да го свртите назад на своето место.Конструиран да биде стрес Бесплатно за вас и вашиот водни суштества, цврсто ткиво, мека најлон мрежа го намалува ризикот од вашите риби апсењето на своите gills или barbs.Aquatop е флексибилен водни нето исто така, може да се користи за отстранување на остатоци, uneaten риба за храна и впивам површината на аквариум.Оваа издржлива риба нето има корозија-отпорни ПВЦ фолија за долг живот, додека билатерален се справи и нето рамка нудат додадена сила.Aquatop е флексибилен водни риба нето се погодни за свежа и saltwater аквариум употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.