• Обновено
TBANG Мачка Дрво Мачка Загатка Играчка Цврсто Дрво мачка Платформа Дрвени мачка Отпадоци Милениче Материјали

TBANG Мачка Дрво Мачка Загатка Играчка Цврсто Дрво мачка Платформа Дрвени мачка Отпадоци Милениче Материјали

Оценката:
DEN 233.76

Тековен
Во магацинот.

Пространа и удобна : Обезбеди максимална удобност за мачка пријатели, обезбедување на нив со тивко место каде што може да навивам и да се борат.Во исто време, тие може да се погледне низ прозорецот lazily.Еластичност и безбедност : Стабилност секогаш е врвен приоритет.На дното засилување осигурува стабилност на целиот мачка дрво.Здрава и забава : целосно завиткани во ткаенина, задоволителен гребнатини целосно ќе ги задоволи нивните нула инстинкт и ќе им помогне во одржување на здрава зафат.Лесен за инсталација : лесно да се соберат и издржливи.Дизајнирани и произведени со висока стабилност и капацитет.Обезбеди забава : тоа ќе се обезбеди забава, вежбање, истражување, гребење и релаксација за вашата мачка.Користете ја оваа мачка дрво да се задржи вашата мачка далеку од мебел, завеси, теписи и облека.Материјал : Дрво Производот Категорија : Пет гнездо Оваа мачка-дрво стан има мулти-ниво на дизајн што може да скокаат нагоре и надолу, си играат со играчки или истражуваат замокот.Нема потреба да оди надвор, вашата мачка може да се игра и да се релаксираат во дрвјата!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.