• Обновено
34 Мачка Се Искачи На Дрвото Носителот Мачка Кула Голема Куќа Сива

34 Мачка Се Искачи На Дрвото Носителот Мачка Кула Голема Куќа Сива

Оценката:
DEN 863.04

Тековен
Во магацинот.

Мачка Дрво.Вовед : Мачка кула е модерен милениче алатка за обезбедување пространа соба каде мачките може целосно да уживате во себе.Она што особено го препорачуваме денес е само нашата 34" Мачка се Искачи на Дрвото Носителот Мачка Кула Голема Куќа Сива!За мачка кула дизајн, стабилност е од пресудно.Нашата мачка кула тука, усвојување висока класа дрво, меч јаже и премиум јагниња волна, обезбедува одлична трајност и удобност.Тоа им овозможува на вашата сакана мачка да се искачи повисоко и да останат stably.Светла боја ја прави оваа мачка кула, кул и стилски!Тоа во голема мера ќе ве молиме вашите мачки!Карактеристики : 1.Сисал јаже ликвидација, задебелена поддршка, избегне каква било тресат.2.Супериорен материјали обезбедува добар квалитет, стабилност и безбедност.3.Тој нуди забава простор за мачки.4.Јагниња волна прави оваа мачка кула меки и удобни за користење.5.Кул милениче алатка за пријатен мачки.Спецификации : Димензии : (19.29 x 17.72 x 33.86)" / ( 49 x 45 x 86)cm (L x W x H)Боја : Gray Size : 34"Материјали : Дрво Меч Јажето Високо-одделение Јагниња Wool Weight : 30.25 lb /13.75 kg Load-имајќи : 1058.22 мл / 30kg Package Вклучува : 1 x Мачка се Искачи Tree1 x Пакет на Screws1 x Инсталација Настава.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.