• Обновено
HOLPPO Ѕид-Поставена Цврсто Дрво Кат Маратон Рамка - Мачка Ноктот Колона Мачка Ѕид Виси Ноктот Мелница Полица Мачка Ѕид Мачка Качување Скалило Милениче Мебел Игра Мач?

HOLPPO Ѕид-Поставена Цврсто Дрво Кат Маратон Рамка - Мачка Ноктот Колона Мачка Ѕид Виси Ноктот Мелница Полица

Оценката:
DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

Погоден за мачки' природни качување навики;.Мачките се родени аристократи и сакаат да се чувствуваат високо над земјата, па се мачка стои со скокање платформа е потребно.Кога ќе се уморни од играње, можете да спиење и одмор, и безбедно и топло.Мини скала, која ќе му помогне на мачка да застане, исто така, се зголемува мачката е спектар на активности.Мачка дрво може да помогне во одржување на вашата мачка активни.По сите, тоа е како мачки салата во џунглата.Ѕидот-монтирани мачка качување рамка е добар простор за заштеда на идејата за мали простори и апартмани, совршен за секоја внатрешна декорација стил, лесно креирање на приватен простор, кои припаѓаат на една мачка, и градење на една мачка ѕид во вашиот дом.Мачките се љубопитни животни и сакаат да имаат преглед на сè - па мачка дрво е совршен точка за вашиот кожен пријател.Добиете себе оваа мачка дрво за вашиот дом.Фантастичен избор за вашето домашно милениче да се водат, вежби и одмор, овој мулти-ниво на мачка дрво е особено добра за ладни и влажни денови кога вашата мачка е заглавен во затворен простор со ништо да се направи.вашите омилени мачки ќе сакаат да играат, качување и да спие на оваа делукс мачка дрво.Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.