• Обновено
SMDMM Мода Mens Облека Pullovers Sweatshirt Поставува Мажите Tracksuits Качулка Два Компјутери+Панталони Спортски Маици Есен Зима Песна Костум (Боја : Црвена, Големина : M)

SMDMM Мода Mens Облека Pullovers Sweatshirt Поставува Мажите Tracksuits Качулка Два Компјутери+Панталони Спортски

Оценката:
DEN 7632.00

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Памук Мешавини.Материјал Состав : Полиестер.Јака : O-Вратот.Панталона Затворање Тип : Еластичен Појас.Применливи Сезона : Пролет и Есен.Материјал : Памук Blends Material Состав : Polyester Collar : O-Neck Style : Casualleeve Должина(cm) : Full Pant Затворање Тип : Еластична Waist Applicable Сезона : Пролет и Autumn The полите дека качулка треба да имаат,Фирма и удобно。Нашите големини се сите Азија големини,Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.Пакет Листата:1*Set Note : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.